Dobrze zbudowany i poprowadzony zespół może wznieść Twoją firmę na prawdziwe wyżyny. Z drugiej jednak strony, jeśli jest źle zarządzany, a jego członkowie zespołu nie czują wsparcia lidera, jesteście w stanie położyć każdy projekt. 

Jak zbudować zespół, w którym będziecie dla siebie wsparciem? Jak nim zarządzać? Jaką wiedzę powinnaś mieć o swoich współpracownikach i partnerach biznesowych. O tym i wielu innych aspektach leadershipu porozmawiam dziś z Melanią Stankiewicz, team leaderką zespołu Tigers. Postaramy się podpowiedzieć Ci, jak zbudować prawdziwy zespół marzeń.

Jeśli wolisz słuchać niż czytać:

JAK ZBUDOWAĆ ZGRANY ZESPÓŁ?

Dziś ponownie zapraszam Cię na wywiad. Tym razem moim gościem jest Melania Stankiewicz, team leaderka w zespole Tigers. Melania ma świetne doświadczenie jako leaderka zarówno w sytuacjach kryzysowych, wzmacniających jak i od strony stricte biznesowej.

Porozmawiamy o tym, jak zbudować zgrany zespół i być dla niego wsparciem i przewodnikiem. Jak działać w sytuacjach kryzysowych i jak zgrany zespół wspiera działania klientów. Podpowiemy też, dlaczego warto pracować z ludźmi, którzy wspierają nie tylko klienta, ale i siebie nawzajem. 

Poniżej znajdziesz kilka z pytań, które zadałam Melanii – w tajemnicy powiem Ci, że ta rozmowa to złoto, jeśli chcesz wiedzieć, jak zbudować zgrany zespół. Absolutny must have!

W TYM ODCINKU ROZMAWIAŁYŚMY O TYM:

  1. Czy trudno jest zarządzać zespołem?
  2. Kim jest team leader w Tigers?
  3. Jakie zadania wykonujesz na co dzień?
  4. Jakie wyzwania stoją przed kobietami team leaderkami?
  5. Jakie umiejętności warto mieć na start?
  6. Jak przygotować się do bycia team leaderem?
  7. Jaka są główne wyzwania team leadera, który z jednej strony ma klienta, a z drugiej zespół? Czy nie jest czasem adwokatem diabła?
  8. Czego nie widzi klient?
  9. Jakie są zalety dla klienta pracy ze zgranym zespołem?
  10. Jedna rada dla przyszłych team leaderek?

Jeśli natomiast chcesz wiedzieć, co na co dzień robią Tigers w agencji digitalowej, gorąco polecam zajrzeć na ich stronę: https://www.tigers.pl/