Chcemy być fajnymi, zaangażowanymi mamami i partnerkami, chcemy prowadzić firmy z sukcesem, być liderkami dla swoich zespołów, wzorem dla sióstr i córek, mieć wpływ, a oprócz tego czas dla siebie, męża, partnera, przyjaciół. Kobiety w XXI wieku – odważne, zaangażowane, empatyczne. Mają życie pełne wyzwań i ciągłego dążenia do spełnienia. W dzisiejszym odcinku podcastu rozmawiam z Olgą Prożalską, przedsiębiorczynią, trenerką mentalną, potrójną mamą. Mam nadzieję, że ta rozmowa o temacie takim jak największe wyzwania dzisiejszych liderek zainspiruje Cię do poszukiwania swojej drogi. Zapraszam serdecznie.

Jeśli wolisz słuchać niż czytać:

JAKIE SĄ WYZWANIA DZISIEJSZYCH LIDEREK

Stres, presja nakładana przez otoczenie, podwójna presja nakładana przez nas same. Żonglowanie codziennością, wieczne stanie w rozkroku i potrzeba udowadniania światu, że nie jesteśmy wielbłądami. Praca z zespołem, opieka nad dziećmi, zarządzanie firmą lub kilkoma.

Dlaczego kobiety w dzisiejszych czasach wcale nie mają dużo łatwiej niż 100 lat temu? Jakie wyzwania niesie za sobą bycie liderką, szefową, CEO – tego dowiesz się z dzisiejsiego podcastu.

Pytania, które zadałam Oldze:

  1. Kim jesteś i dlaczego trening mentalny jest ważny w Twoim życiu?
  2. Komu pomagasz na co dzień i jak?
  3. Dlaczego to właśnie kobiety mają głównie problem z pewnością siebie?
  4. Wyzwania liderek i właścicielek firm
  5. Jak sobie radzić ze spadkami na co dzień?
  6. Jakie są metody, narzędzia, “pierwsza pomoc”, którą możemy wykorzystać tu i teraz, gdy brak nam pewności siebie?
  7. Dobre nawyki w budowaniu pewności siebie

KIM JEST OLGA PROŻALSKA

Sama mówi o sobie tak:

Jako Trenerka Mentalna i orędowniczka kobiecej mocy, rozwijam wewnętrzny power! Pokazuję, jak przejąć ster nad życiem i nadać mu kształt, który Cię kręci. Podczas naszej wspólnej przygody zmieniamy każde “nie da się” w “zobacz, jak to robię”, a wątpliwości w pewność siebie.

Mój cel to sprawić, byś każdego dnia budziła się z uśmiechem, wiedząc, że kreujesz życie pełne radości, sukcesu i satysfakcji.

Gdzie znajdziesz Olgę?

https://www.instagram.com/mentalflow_byolga/