Szkiełko czy oko? Czy prowadzenie firmy powinno być związane wyłącznie z twardymi liczbami, statystykami, logicznymi czynnościami? A może od czasu do czasu warto dopuścić do głosu tzw. gut feeling, czyli nasze trzecie oko, intuicję, przeczucie? Niezależnie od tego, czy nazwiemy to instynktem przetrwania czy jakkolwiek inaczej intuicja w biznesie się przydaje. O tym, jak bardzo i jak ją wykorzystać rozmawiam dziś z Marią Szabat-Nowak, nauczycielką ajurwedy, psycholożką, holistyczną coach i trenerką. Ciekawa jesteś naszych wniosków. Posłuchaj. Zapraszam serdecznie.

Jeśli wolisz słuchać niż czytać:

CZY INTUICJA W BIZNESIE POMAGA?

W swoim biznesie byłam zawsze bardzo twardo osadzona na ziemii. Liczyły się cyfry, nie wierzyłam w czary-mary, ani żadne inne afirmacje. Do czasu. Do czasu, kiedy podczas rozmowy z potencjalnym klientem, czerwone światełko zaświeciło mi tak jaskrawie w oczy, że aż zabolało. Całą sobą czułam, że nie chcę z nim pracować. Ale potrzebowałam pieniędzy i kolejnego zlecenia. Zdusiłam więc w sobie przeczucie i podpisałam umowę. Wyplątywałam się z niej potem przez długie miesiące, ostro zgrzytając zębami.

Od tego momentu słucham. Dziś z Marią rozmawiamy o tym, jak ajurweda pomaga w biznesie i dlaczego warto jednak połączyć kobiecą energię z męskim mózgiem, kiedy prowadzisz firmę. Poniżej znajdziesz pytania, które zadałam Marii, a ja zapraszam Cię do wysłuchania rozmowy. Ciekawa jestem Twoich wrażeń.

Pytania, które zadałam Marii:

  1. Czym jest Ajurweda?
  2. Jak Ajurweda może pomagać przedsiębiorcom w prowadzeniu biznesu i we wspieraniu zespołu?
  3. Jak intuicja pomaga w prowadzeniu biznesu?
  4. Czym jest program Ajurweda Business Coaching?
  5. Szkiełko czy oko? Jak prowadzić biznes?
  6. Czy program mentoringowy może prowadzić do zmian?
  7. Jak osiągnąć spokój w prowadzeniu biznesu?
  8. Jak zacząć dbać o siebie w biznesie?

KIM JEST MARIA NOWAK-SZABAT

Mówi o sobie tak:

Jestem nauczycielką Ajurwedy, psycholożką, holistyczną trenerką. Pomogę Ci skorzystać z Ajurwedy w życiu osobistym i zawodowym. Wkładam serce w to, żeby Ajurweda była dla Ciebie zrozumiała i dostępna. Jestem założycielką czołowej polskiej Szkoły Ajurwedy, która kształci konsultantki ajurwedyjskie zgodnie z międzynarodowymi standardami. Na przestrzeni ostatnich 10 lat stworzyłam kilkadziesiąt specjalistycznych kursów i programów online na temat Ajurwedy. Opublikowałam trzy książki o Ajurwedzie. Od 2013 roku wspólnie z mężem Michałem prowadzę siedmiocyfrowy holistyczny biznes Agni Ajurweda. Prywatnie jestem mamą Jagódki i Kazia. Ajurweda jest tym, czym żyjemy na co dzień.

Gdzie znajdziesz Marię?

https://kurs.agni-ajurweda.pl/a-b-c

https://agni-ajurweda.pl